Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl to firma, której oddziałem jest świecka filia naszego biura tłumaczeń online. Przedsiębiorstwo zostało założone w Grudziądzu w 2012 roku i realizuje się w branży przekładów pisemnych. Przywiązujemy dużą uwagę, do jakości, która jest naszym znakiem rozpoznawczym. W myśl naczelnej idei działania, dostarczamy Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Protlumaczenia.pl są teamem tłumaczy z prawie 40 języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne na prawie 120 sposobów. Poza Świeciem posiadamy filię stacjonarną na terenie Bydgoszczy. Na chwilę obecną do stałych odbiorców naszych usług zalicza się prawie 300 przedsiębiorstw z całego kraju. Klienci biznesowi oraz indywidualni to nasz największy skarb. Rozpoczynając kooperację z naszym biurem tłumaczeń online możecie Państwo liczyć na:

Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

  • Uczciwe wyceny – Protlumaczenia.pl działają w myśl zasad powszechnie szanowanych i respektowanych przez społeczeństwo. Ze wszech miar zależy nam zatem na uczciwości. Powierzając nam dokumenty zyskujecie Państwo gwarancję realnego określenia kosztów translacji. Proces ten wspomagamy specjalistycznym oprogramowaniem typu OCR.
  • Zrozumienie Państwa potrzeb – Protlumaczenia.pl rozumieją potrzeby swoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze translacje były poprawne merytorycznie i edycyjnie. Oszczędzamy Państwu kosztów ponoszonych na powtórną edycję zlecanych tłumaczeń. Zapraszamy do przesyłania zapytań o niezobowiązujące wyceny. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 24 godzin.
  • Szybka realizacja – Protlumaczenia.pl szanują czas swoich klientów. Większość tłumaczeń wykonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania i unikamy opóźnień. Prawie 99 % translacji oddawanych jest terminowo. Wszelkie niedociągnięcia rekompensujemy obniżając zadeklarowaną stawkę tłumaczeniową.
  • Rabaty i bonifikaty – Protlumaczenia.pl udzielają rabatów na oferowane usługi językowe. Klienci firmy uzyskują korzystniejsze warunki realizacji przy okazji promocji lub poprzez zlecanie większych partii materiału. Na ten sam przywilej mogą liczyć stali klienci Protlumaczenia.pl.
  • Miła obsługa – Protlumaczenia.pl funkcjonują w oparciu o koordynatorów. Nasi pracownicy administracyjni są o Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i rozwiewamy wszelkie wątpliwości wynikające z przygotowania przekładów pisemnych.
Protlumaczenia.pl - biuro tłumaczeń online
Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Więcej o naszej firmie można znaleźć na stronie: https://protlumaczenia.pl/ .

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *