Tłumacz polsko holenderski

Tłumacz polsko holenderski to nasza oferta przekładów z zakresu języka niderlandzkiego. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń holenderskiego zostało założone w 2012 roku. Od początku istnienia jesteśmy dostawcą translacji na  najwyższym poziomie merytorycznym. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Grudziądza i Świecia. Klientów spoza regionu obsługujemy za pomocą Internetu. Tłumacz polsko holenderski wykonuje wszystkie rodzaje przekładów pisemnych. Przygotowujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Nasze filie stacjonarne czynne są od poniedziałku do piątku.  Poza ustalonymi terminami zapraszamy do przesyłania zapytań na drodze Internetowej. Do najczęściej wykonywanych translacji zaliczają się przede wszystkim:

Tłumacz polsko holenderski

  • Tłumaczenia świadectw, dyplomów i zaświadczeń o ukończonych kursach – tłumacz polsko holenderski przychodzi w sukurs osobom potrzebującym przekładów edukacyjnych. Translacje o podanym charakterze wykonywane są na potrzeby procesów rekrutacyjnych lub kontynuowania nauki. Omawiana grupa translacji wykonywana jest przez specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. W przypadku zleceń o większej objętości udzielamy Państwu konkurencyjnych rabatów.
  • Tłumaczenia dokumentów kredytowych – tłumacz polsko holenderski pomaga osobom ubiegającym się o kredyt hipoteczny. Przychody z tytułu pracy zagranicą odnotowywane są przez banki na podstawie otrzymanych przekładów. Na żądanie analityków bankowych wykonywane są tłumaczenia wyciągów bankowych i umów o pracę. Serwis oferowany przez Protlumaczenia.pl cechuje się szybką realizacją zleceń i dopasowaniem do potrzeb klienta.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – tłumacz polsko holenderski nie pozostaje obojętny wobec osób, które sprowadziły pojazd z zagranicy. Wykonujemy translacje dowodów rejestracyjnych, faktur zakupu oraz umów kupna samochodu lub motocykla. Zlecenia wyceniane są ryczałtowo, a ceny nie ulegają zmianie na niekorzyść klienta. Przy jednorazowym zamówienie większej liczby kompletów motoryzacyjnych otrzymacie Państwo bonifikaty.    
  • Tłumaczenia stron WWW – tłumacz polsko holenderski angażuje się w przekłady witryn WWW. Dobrze przygotowane translacje są doskonałym narzędziem, służącym pozyskiwaniu klientów. Lokalizacje stron Internetowych podlegają korekcie ze strony native speakera. Tłumaczenia rozliczane są podług 1800 znaków ze spacjami. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Pełną propozycję tłumaczeń polsko holenderskich można znaleźć w tym miejscu.  
Tłumacz polsko holenderski
Tłumacz polsko holenderski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *