Mobilne biuro tłumaczeń online

Mobilne biuro tłumaczeń online to nasza nowa propozycja dla użytkowników telefonów wyposażonych w system operacyjny Android. Nasze oprogramowanie miało swoją premierę pod koniec stycznia 2017 roku i jest dostępne w sklepie Google Play. Zapraszam do bezpłatnego przetestowania funkcji oferowanych przez aplikację. Oprogramowanie znacznie ułatwia korzystanie z tłumaczeń online. Nasza firma powstała w 2012 roku i od początku działalności  służy Państwu rozwiązaniami na najwyższym poziomie. Mobilne biuro tłumaczeń online nie jest wyjątkiem. Do najważniejszych cech oprogramowania zalicza się:

Mobilne biuro tłumaczeń online

  • Przedstawienie oferty Protlumaczenia.pl – mobilne biuro tłumaczeń online zawiera zakładkę „o nas”. Jej zadaniem jest przedstawienie usług oferowanych przez naszą firmę. Grudziądzkie przedsiębiorstwo językowe wykonuje przekłady przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. W naszym portfolio znajdują się translacje z prawie 50 dziedzin wiedzy. Teksty o znacznym stopniu trudności poddawane są konsultacjom z native speakerami. Zapraszamy do kontaktu z naszym teamem. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin.
  • Wysyłka tłumaczeń za pośrednictwem formularza wyceny – mobilne biuro tłumaczeń online posiada wbudowany kwestionariusz umożliwiający podanie podstawowych parametrów zlecenia. Jego zadaniem jest bezkolizyjne dostarczenie elektronicznych wersji dokumentów na predefiniowany adres e-mail. Pliki można wybrać w dowolny sposób. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanego poziomu kosztowego. Wszelkie wyceny posiłkowane są oprogramowaniem typu OCR. Standard ten umożliwia dokładne rozpoznanie ilości znaków tworzących dany dokument.
  • Otrzymanie rabatu za pośrednictwem wiadomości typu „push” – mobilne biuro tłumaczeń online jest aplikacją Android, która umożliwia otrzymanie bonifikaty na usługi oferowane przez Protlumaczenia.pl. System krótkich wiadomości tekstowych pozwala na śledzenie bieżących informacji z życia firmy. Za jego pomocą można otrzymać wiadomość zawierającą kod, stanowiący podstawę do otrzymania stosownej obniżki.
Mobilne biuro tłumaczeń Android
Mobilne biuro tłumaczeń Android

Protlumaczenia.pl zapraszają do pobrania aplikacji mobilnego biura tłumaczeń. Mamy nadzieję, że oprogramowanie sprawdzi się w przypadku Polonii oraz osób mających utrudniony dostęp do korzystania z Internetu w sposób tradycyjny. Przed wyjazdem zagranicę warto zainstalować w swoim telefonie oprogramowanie mające na celu ułatwienie kontaktu z przedsiębiorstwem. Zapraszamy do podsuwania pomysłów, mających na celu rozwój aplikacji.

Pobierz aplikację Protlumaczenia.pl