Oferta językowa

Oferta językowa biura tłumaczeń Świecie obejmuje prawie 40 języków obcych. Protlumaczenia.pl wykonują na Państwa zlecenie przekłady przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby prywatne. Nasze przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 2012 roku. Kooperujemy z 60 tłumaczami różnych specjalizacji oraz kierunków przekładu. Jesteśmy gotowi do podjęcia kierowanych do nas zleceń przez 7 dni w tygodniu. Biuro stacjonarne czynne jest od poniedziałku do piątku, pomiędzy 10:00 a 15:00. Poza ustalonymi godzinami otwarcia, zapraszamy do korzystania z platformy online. Na każdą wiadomość zawierającą tekst do wyceny, odpowiemy przed upływem 24 godzin. Oferta językowa biura tłumaczeń Świecie obejmuje 3 grupy tłumaczeniowe. Kierunki translacji można podzielić w następujący sposób:

Oferta językowa biura tłumaczeń Świecie

  • 1 grupa językowa (obejmująca przede wszystkim: angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński) – oferta językowa biura tłumaczeń Świecie zawiera najpopularniejsze języki obce. W obrębie omawianego kręgu mów wykonywane są wszystkie rodzaju przekładów. Czas oczekiwania na przygotowanie translacji wynosi średnio 1 dobę, a gro zleceń wykonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Do kooperacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Wyrazem kompetencji zespołu tłumaczeniowego są otrzymywane referencje i pozytywne opinie Internautów. Stawki jednostkowe w omawianym zakresie rozpoczynają się od 30 PLN za 1 stronę rozliczeniową.
  • 2 grupa językowa (obejmująca między innymi: norweski, szwedzki, duński) – oferta językowa biura tłumaczeń Świecie tworzona jest również przez języki skandynawskie. Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi wynika przede wszystkim z szeroko zakrojonych ruchów migracyjnych. Nasze przedsiębiorstwa dostarcza Państwu sprawdzone rozwiązania lingwistyczne. Trzon zespołu językowego tworzony jest przez filologów z wieloletnią praktyką zawodową. Stawki jednostkowe w omawianym zakresie rozpoczynają się od 40 PLN za 1 stronę rozliczeniową.
  • 3 grupa językowa (obejmująca między innymi: węgierski, fiński, czeski i słowacki) – oferta językowa biura tłumaczeń Świecie posiada w swoim wachlarzu również języki, której są przez Państwa zamawiane stosunkowo rzadko. Podobnie jak w przypadku pierwszych grup tłumaczeniowych, wykonawców reprezentują osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje do wykonywania translacji pisemnych. Stawki jednostkowe w omawianym zakresie rozpoczynają się od 45 PLN za 1 stronę rozliczeniową.

 

Oferta językowa biura tłumaczeń Świecie
Oferta językowa biura tłumaczeń Świecie

Szczegółowa oferta biura tłumaczeń Świecie: